Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Gwiazdorzy na motorach zawitali na Rynek Łazarski. Świętowano też "Imieniny Łazarza" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Z powodu awarii torowiska bimby nie kursują ulicą Roosevelta, pomiędzy Mostem Dworcowym i Bukowską. Tramwaje linii nr 2, 3, 6, 10, 11, 12, 14 i 18 skierowane zostały objazdem przez Grunwaldzką, rondo Jeziorańskiego, Reymonta i Hetmańską.
Gwiazdorzy na motorach zawitali na Rynek Łazarski. Świętowano też "Imieniny Łazarza"
20-12-2021 04:41   Janusz Ludwiczak
Przebrani za gwiazdorów motocykliści zawitali w sobotę na Rynek Łazarski i przy Arenie". Motogwiazdory zbierały datki na rzecz Hospicjum Domowego.
Z kolei w sobotni wieczór na Rynku Łazarskim obchodzono Imieniny Łazarza, podczas których odbyło się także kolędowanie w różnych językach.

Motogwiazdory pojawiły się w sobotnie południe najpierw na Rynku Łazarskim. Godzinę później można było spotkać ich na kolejnym Betlejem Poznańskim, tym razem przy Arenie.

Chętni mogli zrobić sobie zdjęcie, a wydarzeniu przyświecał cel charytatywny – zbierane były fundusze na rzecz Hospicjum Domowego. Można było również wrzucić dary do wora mikołaja.

Z kolei w niedzielę zarówno na Rynku Łazarskim, jak i przy Arenie pojawiły się tym razem "Autogwiazdory". Tym razem gwiazdorzy przyjechali zabytkowymi samochodami, nie brakowało maluchów, polonezów i Fiatów 126p.

W sobotni wieczór na Rynku Łazarskim Centrum Inicjatyw Międzykulturowych "Horyzonty" zorganizowało Imieniny Łazarza, podczas których nie zabrakło wspólnego kolędowanaia w różnych językach.

"Zapraszamy na kolędowanie z osobami z doświadczeniem migracji i uchodźctwa. jednak brakuje nam jednej małej, lecz istotnej rzeczy ... podkładu muzycznego. Także droga koleżanko, drogi kolego, Babciu, Dziadku, Sąsiadko Sąsiedzie zabierz instrument ze sobą. Oprócz instrumentów muzycznych, może to też być wszystko co na pierwszy rzut oka takim instrumentem nie jest, ale wydaje dźwięk. czyli butelki, kubki metalowe i łyżka, dzwoneczki świąteczne z kluczy do waszego domu, bęben zrobiony z pudełka do śniadania mile widziane. Stwórzmy muzykę różnorodną, jaką sami jesteśmy. Z naszej codzienności i obecności z innymi stwórzmy coś oryginalnego i pięknego, a przede wszystkim pobądźmy razem. Niech to co stworzymy i nasze wspólne bycie razem, będzie największym dla nas i innych prezentem" – zapowiadali organizatorzy.


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

lis

do 23-12-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznański Jarmark Świąteczny - Betlejem Poznańskie

02

gru

do 04-12-2022
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

03

gru

do 18-12-2022
Rynek Łazarski
Betlejem Poznańskie - jarmark świąteczny

18:00
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Pieśni naszych czasów" Koncert Zespołu "Mała Caryna" - Łukasz Nowak i Marcin Snokowski

07

gru

16:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
"Z Przyrodą Za Pan Brat" - międzypokoleniowe warsztaty przyrodnicze.Mile widziane ekipy złożone z dzieci i rodziców lub dziadków
Obowiązują zapisy mailowe: wysockiwoj@gmail.com

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: